Styret

Styret består av personer med erfaring fra innsamlingsarbeid og som representerer organisasjoner med ulike formål. De registrerte organisasjonene er selv representert i Innsamlingskontrollens styrende organer med tre representanter. I tillegg til at styret har representanter fra innsamlingsorganisasjonene, oppnevnes to styremedlemmer av henholdsvis Den Norske Advokatforening og Den norske Revisorforening.

STYRET I INNSAMLINGSKONTROLLEN


Oddbjørn Nesje
Styrets leder
oddbjorn.nesje@redningsselskapet.no


Jan Egil Aase

Vara
Jan.Egil.Aase@Kreftforeningen.no


Ragnhild Toyomasu
Medlem
Ragnhild.Toyomasu@nca.no


Anne Brude

Vara
anne.brude@mindshareworld.com


Svein-Arne Martinsen

Medlem – oppnevnt av Den Norske Revisorforening
sam@flattum.no


Odd Lasse Birkeland
Vara – oppnevnt av Den Norske Revisorforening
lasse.birkeland@bdo.no


Wilhelm Klose
Medlem- oppnevnt av Den Norske Advokatforening
wk@klose.no


Niels Christian Holm
Vara – oppnevnt av Den Norske Advokatforening
nch@bergmannlaw.no


Dagrun Haider
Medlem
Dagrun.Haider@dnvgl.com


Bjørn Hagen

Vara
bjornhagen@yahoo.com


Leila Raustøl
Medlem
lvr@randsfjordmuseene.no


Knut Blutecher
Vara
kfb@blindeforbundet.no


Ellen Lome

Medlem
eklome@hotmail.com


Gunstein Instefjord
Vara
gunsteininstefjord@gmail.com